انجمن بین المللی سیاست خارجی فدراسیون روسیه
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کنفرانس کریدور شمال به جنوب با هدف گسترش صادرات محصولات ایرانی به حوزه cis و کشورهای عربی خلیج فارس در هتل استقلال برگزار گردید

کنفرانس کریدور شمال به جنوب با حضور مسئولین کشورهای روسیه و جمهوری اسلامی ایران و سایر اصناف و مدیران کسب و کار برگزار شد.
در این کنفرانس الکساندر شاروف مدیرعامل هلدینگ ایرانروس اکسپورت به ایراد سخنرانی پرداخت و جوابگوی سوالات حضار به خصوص فعالان کسب و کار بود.
سلیم علیزاده مدیر ارشد انجمن بین المللی سیاست خارجی فدراسیون روسیه در جمهوری اسلامی ایران هم از دیگر چهره های شاخص این کنگره بود که جلسه پرسش و پاسخ با فعالان حوزه های کسب وکار و مسئولین داشت

مهندس اسد زاده از مدیران اجرایی انجمن مدیران و مشاوران منابع انسانی کشور هم در این نشست از دیگر چهره های این کنفرانس بود که با حضورشان این کنفرانس چهره حقوقی بیشتری به خودت گرفت.

این نشست با حضور فعالان اقتصادی ,همچنین چهره محبوب آقای دکتر حسین روازاده پدر طب ایرانی که با هدف صادرات دانش طب سنتی به کشور روسیه حضور پیدا کرده بودند .

مدیر روابط عمومی و رسانه انجمن بین‌المللی سیاست خارجی فدراسیون روسیه با بیان اینکه ایران می‌تواند یوآن مازاد خود را به روبل تبدیل کرده و بخشی از کالای اساسی خود را از روسیه تامین کند، گفت: بدین ترتیب هم دلارزدایی محقق می‌شود و هم تنوع مبادی واردات کالای اساسی و روابط ایران با دو کشور چین و روسیه راهبردی‌تر می‌شود.

هادی گرجی با بیان اینکه بهبود همکاری‌های تجاری بین دو کشور ایران و روسیه، مرهون روابط دوستانه، تجربه چندین ساله ایران در توسعه اقتصاد ملی  کشور در شرایط فشار تحریم‌ها و همچنین موقعیت جغرافیایی مناسب کشورمان است که امکان ایجاد مسیرهای عرضه جدید را فراهم کرده، اظهار کرد: ایران یک پل راهبردی در تجارت با خاورمیانه، جنوب و جنوب شرق آسیا است که این مناطق از نظر تجاری برای روسیه جالب هستند.