انجمن بین المللی سیاست خارجی فدراسیون روسیه
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سلیم علیزاده مدیر ارشد انجمن بین‌المللی سیاست خارجی روسیه فدراسیون در جمهوری اسلامی ایران
پس از تلاش های یکساله مشترک با دکتر کریستینا ژاگورینا از کمپانی اس اس ال وابسته به هلدینگ انتاراس ،جمهوری اسلامی ایران موفق به کسب بازار در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی در روسیه فدراسیون شد.

ایران موفق به کسب بازار در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی در روسیه فدراسیون شد.

لازم به ذکر است برخی از برند های دسته اول ایرانی در حوزه سلامت و بهداشت هم اکنون در بازارهای روسیه حضور دارند و در آینده نزدیک ان شاالله برند های بیشتری از کشورمان در بازار های روسیه فدراسیون و حوزه سی آی اس حضور خواهند داشت.
به گفته سلیم علیزاده تلاش های پی در پی آقای ولادیمیر ولادیمیروویچ عابدینوف ،دکتر کریستینا ژاگورینا و آقای ویچسلاو یوواچف در این زمینه ستونی و قابل تقدیر است.

جمهوری اسلامی ایران ثابت کرد که در تولید محصولات بهداشتی و محافظتی از سلامت انسان در بالاترین سطوح جهانی قرار دارد و هیچ تحریمی هرگز نتوانسته ملت عظیم ما را تحت تاثیر خود قرار دهد.

موفقیت جمهوری اسلامی ایران در کسب بازار محصولات آرایشی و بهداشتی در روسیه فدراسیون: این موفقیت یک دستاورد مهم برای جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شود. روسیه فدراسیون یکی از بزرگترین بازارهای محصولات آرایشی و بهداشتی در جهان است. با کسب این بازار، ایران می‌تواند صادرات محصولات آرایشی و بهداشتی خود را به طور قابل توجهی افزایش دهد.

تلاش یکساله مشترک سلیم علیزاده و دکتر کریستینا ژاگورینا: این تلاش‌ها نشان می‌دهد که همکاری بین جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه می‌تواند به توسعه روابط تجاری و اقتصادی بین دو کشور کمک کند.

حضور برخی از برندهای دسته اول ایرانی در بازارهای روسیه:  محصولات آرایشی و بهداشتی ایرانی از کیفیت بالایی برخوردار هستند و می‌توانند با محصولات مشابه خارجی رقابت کنند.

حضور بیشتر برندهای ایرانی در بازارهای روسیه در آینده نزدیک: جمهوری اسلامی ایران قصد دارد حضور خود را در بازار محصولات آرایشی و بهداشتی روسیه تقویت کند.

اثبات برتری ایران در تولید محصولات بهداشتی و محافظتی از سلامت انسان:  جمهوری اسلامی ایران در این زمینه از ظرفیت‌های بالایی برخوردار است.


لینک خبری


آخرین خبر ها